Realizace koupelen na klíč

Postaráme se o vizi vaší nové koupelny, doporučíme a vybereme vhodný materiál a doplňky v našem koupelnovém studiu v Olomouci a zrealizujeme vaši novou koupelnu na klíč.

Nabízíme komplexní služby - od počítačového modelu dispozičního řešení, přes dodávku potřebného vybavení, odborné montážní práce, až po čisté vymalování a úklid. Montážní práce provádíme našimi pracovníky s profesionálním a odborným přístupem.

Doba realizace díla je závislá na rozsahu objednaných prací a je potvrzena ve smlouvě o dílo. Harmonogram prací je stanoven tak, aby jednotlivá řemesla a dodávky materiálu na sebe co nejvíce navazovaly při dodržení technologických postupů a technologických přestávek.

Po dokončení veškerých prací dochází ke konečnému finančnímu vyrovnání, které se odvíjí od skutečné prostavěnosti, předání díla a předávacího protokolu.

Přestavby zděných koupelen

Rekonstrukci zděné koupelny provádíme v činžovních i v rodinných domech. S ohledem na vaši představu vytvoříme nový design vaší koupelny a zohledníme nejnovější trendy i funkcionalitu - od základního ekonomického, až po luxusní atypické provedení.

Součástí našich prací jsou veškeré revizní zprávy a potřebná dokumentace. Doba trvání výstavby je závislá na rozsahu požadovaných prací.

Rekonstrukce bytového jádra

Nevyhovující bytové jádro je jedním z častých problémů, které trápí majitele bytů v panelových domech. Nízké standardy z doby, kdy bylo potřeba narychlo vybudovat množství nových bytů, dnes významně snižují komfort bydlení.

Rekonstrukce bytového jádra patří k velkým rekonstrukcím v bytech, a proto je nutné jim věnovat zvýšenou přípravu.

Přestavba bytového jádra je rozumným krokem, který nejen že zkvalitní vaše bydlení, ale navíc zvýší i jeho tržní hodnotu.

Rekonstrukce bytového jádra prováděná koupelnovým studiem Adoni Olomouc zahrnuje demontáž a likvidaci starého jádra a stávajících zařizovacích předmětů, vyzdění jádra z Ytongů, novou elektroinstalaci vč. bytové rozvodnice, rozvody vody a odpadů, obložení koupelny, WC, za kuchyňskou linkou a případné položení dlažby v kuchyni a na chodbě nebo dodání a montáž podlahové krytiny v celém bytě (vinyl, plovoucí podlaha, PVC, koberce atd.) provedení nových omítek, dodání a montáž obložek a dveří včetně vstupních bezpečnostních dveří a další práce spojené s rekonstrukcí. Udržování pořádku v průběhu rekonstrukce a závěrečný úklid je samozřejmosti.

Záruční a pozáruční servis

Realizací koupelny nebo rekonstrukcí bytového jádra péče o naše zákazníky teprve začíná!

U všech prodávaných výrobků garantujeme prodlouženou záruční dobu. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis dodaného zboží a provádíme servis sprchových koutů SanSwiss našimi techniky.

Samozřejmostí je pozáruční servis i dalšího zařízení koupelny a koupelnových doplňků. Jsme tu pro vás zkrátka kdykoli a v jakékoli situaci!