Obklady a dlažby

S rostoucími nároky na funkčnost, kvalitu a design koupelnových obkladů neustále vybíráme nové produkty od předních českých a evropských výrobců.

Dobrá rada: Nevybírejte pouze očima, ale i podle technických parametrů. U dlažby se hodnotí i tzv. nasákavost, odolnost a tvrdost. Chcete-li poradit s výběrem vhodné dlažby dle svých specifických potřeb, navštivte koupelnové studio Adoni a poraďte se s naším vyškoleným personálem.

Nabízíme obklady a dlažby těchto značek:

Iris Ceramica, FMG, Rex Ceramiche, Floorgres, CERIM, DIESEL LIVING, PAMESA ceramica, LaFutura, Porcelanosa, Ermes/Aurelia, RAKO, Italgraniti, Keope, Metropol, S'ant Agostino, SAIME, Aparici, RAK Ceramics, Paradyz, Polcolorit, Cerrol, a další.

Armatury

Není to jen design armatury, který ovlivní vzhled vaší koupelny. Výběr z možností upevnění a typologie hrají klíčovou roli ve smyslu funkcionality a vzhledu.

Nabízíme baterie a sprchové systémy těchto značek:

Hansgrohe, Axor, Grohe, Gessi, Kludi, Hansa, Novaservis, Rav Slezák, TRES, Oras, a další.

Sanita a nábytek

Umyvadla, vany, masážní vany, sprchové kouty, klozety, bidety a pisoáry.  V koupelnovém studiu Adoni najdete úplný sortiment sanitární keramiky předních výrobců. Nabízíme nejen funkční, ale i designově zajímavě řešené výrobky. Přijďte se podívat do naší vzorkovny!

Nabízíme tyto značky:

Catalano, Geberit, Duravit, Ideal Standard, Polysan, RAVAK, Kaldewei, BETE, Villeroy&Boch, Laufen, Roca, Jika,

a další.


Koupelnový nábytek je nedílnou součástí koupelny. Vyberte si v koupelnovém studiu Adoni dle designu i účelnosti. Nabízíme vám různé koupelové skříně, koupelnové skříně s umyvadlem, zrcadla, spodní skříně, množství různých nábytkových sestav, zrcadla a koupelnové doplňky.

Nabízíme tyto značky:

Dřevojas, Eden, Krajcar, Geberit, LeBon, Ideal Standard, LAUFEN, Jika, a další.

Koupelnové doplňky

Koupelnové doplňky mají funkci praktickou i estetickou. V koupelnovém studiu Adoni si můžete vybrat z kvalitních a námi prověřených značek. Standardně prodáváme koupelnové doplňky v designových sériích. Přijďte si prohlédnout náš bohatý sortiment kovových, plastových, volně stojících koupelnových doplňků a vodovodních baterií za výhodné ceny!

Nabízíme tyto značky:

Emco, NIMCO, Sapho, Santech Allianz, Hansgrohe/AXOR a další.

Koupelnové žebříky

Vytvořte si ve své koupelně příjemné klima! Koupelnové studio Adoni pro vás má topná tělesa použitelná v teplovodních otopných soustavách s nuceným i samotížným oběhem. Jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s různým tvarem průřezu. Jako u ostatního koupelnového sortimentu jsou topná tělesa dostupná v mnoha designových variantách.

Nabízíme tyto značky:

Zehnder, P.M.H, KERMI, Korado a další.