Architekti

Všem, kteří si přejí splnit si sen o dokonale krásné koupelně, jsou k dispozici naši spolupracující architekti. Seznamte se!

Mgr. Vladan Běhal
Mgr. Vladan Běhal
tel: +420 604 889 652

Žije a pracuje střídavě v Olomouci a v italské Florencii. Od roku 2007 se věnuje navrhování interiérů a exteriérů veřejných, ale hlavně soukromých staveb. Samozřejmostí je nejen detailní návrh vašeho interiéru a zpracování technické dokumentace, ale díky letité spolupráci s firmami vyrábějícími interiérové vybavení i kompletní realizace Vaší stavby na klíč včetně dozoru. Disponuje vlastní kovovýrobu, která realizuje autorské vybavení Vladan Běhal Design d interiéru i exteriéru. Pod touto značkou prodává solitéry u nás i v zahraničí. Pracuje pro ty, kteří značku Vladan Běhal Design ocení nejen kvůli designové čistotě a nápaditosti vycházející s minimalisticko funkcionalistických základů, ale i kvůli osobnímu přístupu a kvalitě.

Ing. Eva Vymětalová
Ing. Eva Vymětalová
tel: +420 777 072 730

Zabývá se tvorbou interiérů více než 12 let. Specializuje se na rodinné domy, byty, soukromé kanceláře, ale na svém kontě má i sídla nadnárodních společností, interiéry barů a restaurací. Aktivně se podílela například na řešení ambasád v Tiraně, Vilniusu a Talinu. Vždy bere v potaz životní styl, přání a požadavky svých klientů, aby výsledkem byl nejen současný design interiéru, ale i pohodlí a spokojenost uživatelů. Preferuje minimalistický styl, ale v jejich realizacích je bohatě zastoupen i styl provensálský, či venkovský. Spolupracuje s předními výrobci designu u nás i v zahraničí.